LUISS Üniversitesi - Burslu Online master eğitimi

LUISS, üniversitesi 2022 yılında başarılı öğrencilere burslu 2 yıllık tezli master eğimi imkanı sağlayacak.

Dünya sıralamasında business alanında 103. sırada Roma'da yer alan LUISS Üniversitesinde yüz yüze eğitim programları dışında bu sene 2 yeni İngilizce master programlar da açılacak; yeni olan 2 yıllık Marketing ve Strategic Management master programları uzaktan yanıda online eğitim şeklinde sunulacaktır.  Bu seçeneceklerinden birine başvuran öğrencilere özel 66 adet %100 başarı burs imkanı sağlanacak.

LUISS Üniversitesi yıllık eğitim ücreti 12600 Euro; eğitim süresi 2 sene. Öğrenciler başvuru yaparken herhangi başvuru ücreti ödemiyorlar. LUISS Üniversitesi resmi kayıt ofisi olarak Firenze Eğitimi ile herhangi danıimanlık ücreti vermeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Marketing ve Strategic Management master programları için eğitim %100 online olacak; sınavlar yanı finaller fiziksel olarak Roma'da yapılacaktır (pandemi sebebiyle gidememe durumu varsa finaller de online olarak yapılabilir)

Gerekli evraklar aşağıdaki gibidir.

Pasaport kopyası
ev adres bilgisi
telefon numarası
mezun olduğun lise adı, mezuniyet yılı ve notu
lisans transkripti
lELTS/TOEFL ya da %100 İngilizce okuduğuna dair belge

Yukarıdaki evrakların dışında öğrenciler bir mülakat ve bir online testi ile değerlendirlecektir. Sınav çoktan seçmeli Mantıksal Akıl yürütme soruları içeriyor.

 

Başvurmak için 216 302 24 55 ya da firenze@firenze.com.tr'den iletişime geçiniz.

 

Sınav ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir.

The Admission Test will be held online on a dedicated platform. The test will mainly assess the skills of critical-verbal reasoning and the quantitative reasoning of the candidates. The Test will consist of 35 multiple-choice questions in English, where only one answer will be correct.

In scoring the test the following system will be applied: 1 (one) point for correct answers, 0 (zero) points for a non-given answer and a penalty of -0,25 (zero point two five) points for a wrong answer.

You will have 40 minutes to take the Test and only one attempt. During the Test it will not be possible to go back to the previous questions, even if left unanswered. There is no minimum threshold for admission.