İtalya Eczacılık Sınavına Hazırlık

İtalyan Üniversitesi Eczacılık Giriş Sınavına Firenze Eğitimle Özel Dersler veya Yaz ve Sömestr Grup Sınıfları  ile Hazırlanabilirsiniz

İtalya Eczacılık Fakültesi giriş sınavına hazırlık derslerinin ilk adımı olarak eksiklerin tespit edilmesi amacıyla ilgili sınavın deneme testleri yapılmaktadır. Bunun sonucuna göre yetersiz bulunan konularda öğrenci ve velilere ders programları hakkında tavsiye raporu hazırlanmaktadır. Gerekli durumlarda tüm dersler online yapılabilinir. Online grup dersleri ve online özel dersler  hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

İtalyan Üniversitesi Eczacılık bölümlerine giriş sınavı birebir hazırlık programı ( İngilizce veya İtalyanca )

 

Firenze Eğitim'den ihtiyacınıza göre 10, 20 Saatlik özel ders paketleri alarak yıl içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz yoğunlukta konusunda uzman branş eğitmenleri eşliğinde kişisel bir program ile sınava hazırlanabilirsiniz. Eğitim dili İngilizce veya İtalyanca olabilir. 

Eğitim şekli  Eğitim Dili Süre Başlangıç ve Bitiş Tarihleri Ücret
Online İngilizce 10 saat İsteğe Bağlı 2.400 TL + kdv
20 saat 4.600 TL+kdv
İtalyanca 10 saat 2.900 TL + kdv
20 saat 5.600 TL + kdv

tüm dersler online yapılır. Online özel ders paketleri hakkında danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  - 216 302 24 55

Online ders paketleri hakkında danışmanlık için lütfen Firenze Eğitim ile iletişime geçiniz. 

 

İtalyan Üniversitesi Eczacılık bölümlerine  giriş sınavı grup hazırlık programı ( İngilizce) 

Sömestr ve yaz tatillerinde açılan online sınıflarımızın müfredatı tüm sınav konularını kapsar

Eğitim Şekli Süre Toplam Ders Başlangıç Tarihi Ücret
Online 2 hafta 60 24 Ocak 2022 3500 TL + kdv
4 hafta 80 04 Temmuz 6000 TL + kdv
3 hafta 90 08 Ağustos 6500 TL + kdv

Fiyatlar 1.6.2022'ye kadar geçerlidir

Dersler online ve canlı yapılır ve kayıtlar tekrar izlenebilir.

 


. İtalya'da İngilizce Eczacılık Bölümü Roma Tor Vergata Devlet Üniversitesinde ve Bologna Devlet Üniversitesinde vardır. Öğrencileri ENGLISH TOLC-F sınavı ile alıyor. İtalyanca Eczacılık bölümler için TOLC-F İtalyanca versiyonu geçerlidir.

 

TOLC-F

TOLC-F Sınavı Eczacılık bölümü için geçerlidir. TOLC-F sınav dili İtalyancadır , süresi  72 dakikadır ve  50 sorudan oluşur. Sınav ; 15 Biyoloji, 15 Kimya, 7 Matematik, 7 Fizik, 6 Mantıksal Akıl Yürütme  sorusundan oluşur.

 

ENGLISH TOLC-F

ENGLISH TOLC-F Sınavı Eczacılık bölümü için geçerlidir. ENGLISH TOLC-F sınav dili İngilizcedir, süresi  72 dakikadır ve  50 sorudan oluşur. Sınav ; 15 Biyoloji, 15 Kimya, 7 Matematik, 7 Fizik, 6 Mantıksal Akıl Yürütme  sorusundan oluşur.

 

 Eczacılık bölümlerine başvuru ve bilgilendirme danışmanlık hizmetlerimiz için tıklayınız

 

İtalyan Üniversitesi Eczacılık bölümlerine giriş sınavı deneme testi ( İngilizce veya İtalyanca ) 

İsteyen öğrenciler bünyemizde ya da online olarak deneme sınavını alabilirler. Deneme sınavları asıl testlerin benzeridir. Test sonrası her öğrenci için özel rapor hazırlanır.

Online deneme testi (istenen gün ve saatlerde) : 150 TL + kdv

Seviye tespit sınavı sonucuna göre öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun ders programı çıkartılır.Sınav konularında öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konulara göre ders programı kişiye özel hazırlanır. 

Kayıt yaptırmak için 216 3022455’ten Firenze Yurtdışı Eğitim’i arayınız. Sınırlı sayıda kayıt alınacaktır.