İtalyan Üniversitelerine Hazırlık

İtalyan Üniversitelerine Dil Hazırlık Programı

İtalyan Üniversitelerine başvuru yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanan İtalyanca kursu öğrencileri B2 seviyesine ulaştırır. İtalyanca eğitim dili olan bir üniversitede eğitim görmek için Avrupa dil çerçevesine göre B2 seviyesinde olduğunuzu belgelemeniz gerekir. İtalya'da italyanca okuyacak öğrenciler Firenze ile dil hazırlık yapabilir ve Firenze ile CILS sınavına hazırlanabilir. Firenze Eğitim CILS sınav merkezidir.

İtalyan Üniversiteleri Sınavlarına Hazırlık Programı

İtalyan devlet üniversiteleri giriş sınavlarına online birebir hazırlık dersleri , mini grup veya yaz ve sömestre sınıf eğitimi ile bizimle hazırlanabilirsiniz. İtalya'da üniversite okumak isteyen öğrenciler için tüm fakülteler için italyanca ve ingilizce eğitim dilinde Firenze kurslarından faydalanabilir.

İTALYA MİMARLIK – TIP (IMAT) – DİŞ HEKİMLİĞİ – MÜHENDİSLİK – BOCCONI – TASARIM - TOLC sınavları hazırlık kurslarımız özel ders, mini grup ve sınıf eğitimi olarak verilir

Özel derslere yıl içinde her zaman başlayabilirsiniz. Eğitimler Online olarak da verilir.

İTALYA MİMARLIK – TIP (IMAT) – DİŞ HEKİMLİĞİ – MÜHENDİSLİK – BOCCONI – TASARIM - TOLC sınavları Deneme Testlerini online olarak Firenze Eğitim den alabilirsiniz

 

İTALYAN

ÜNİVERSİTELERİ

ONLINE SINAV

HAZIRLIK

Tıp  IMAT

Mimarlık

Mühendislik

Bocconi

 

Özel Ders

 

20 saat özel ders

EKO PAKET

3200 tl  +  kdv   

(160 tl / saat)

Dersler istenen  gün ve saatlerde  planlanır Eğitim dili ingilizce veya italyanca olabiir

30 saat özel ders

SÜPER EKO PAKET

4500 tl + kdv 

 (150 TL/saat)

SINIF

 

 

4 hafta

 

80 Ders

4500 tl +kdv 

Pzt - Salı - Çrş - Perş - Cuma

5 Temmuz

3 Hafta

 

  90 Ders

5000 tl +kdv 

 

Pzt - Salı – Çrş – Perş - Cuma

8 Ağustos

 

 

Online ders paketleri almak için bizi 216 3022455 veya 533 7777976'dan arayabilirsiniz veya info@firenze.com.tr adresine mail atabilirsiniz.