İtalya Psikoloji Fakültesine Hazırlık

İtalyan Üniversitesi Psikoloji Giriş Sınavına Firenze Eğitimle Özel Dersler veya Yaz ve Sömestr Grup Sınıfları  ile Hazırlanabilirsiniz

İtalya Psikoloji Bölümleri SınavHazırlık derslerinin ilk adımı olarak eksiklerin tespit edilmesi amacıyla ilgili sınavın deneme testleri yapılmaktadır. Bunun sonucuna göre yetersiz bulunan konularda öğrenci ve velilere ders programları hakkında tavsiye raporu hazırlanmaktadır.Gerekli durumlarda tüm dersler online yapılabilinir. Online grup dersleri  ve online özel dersler hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İtalya'da Psikoloji bölümüne giriş sınavı birebir hazırlık programı (İtalyanca)

Firenze Eğitim'den ihtiyacınıza göre 10, 20, 30  Saatlik özel ders paketleri alarak yıl içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz yoğunlukta konusunda uzman branş eğitmenleri eşliğinde kişisel bir program ile sınava hazırlanabilirsiniz. Eğitim dili İngilizce veya İtalyanca olabilir.

 10 Saat Özel Ders PAKET

1.700 TL+KDV (170 TL/Saat)

 20 Saat Özel Ders EKONOMİK PAKET

  3.200 TL+KDV (160 TL/Saat)

30 Saat Özel Ders SÜPER EKO PAKET

 4.500 TL+KDV (150 TL/Saat)

Birebir onlinde özel ders paketleri hakkında danışmanlık almak için lütfen Firenze eğitim ile iletişime geçiniz.

İtalya'da Psikoloji bölümüne  giriş sınavı grup hazırlık programı ( İtalyanca ) 

Sömestr ve yaz tatillerinde  grup hazırlık programları İtalyanca eğitim dilinde sunulur ve müfredat tüm sınav konularını kapsar.

Eğitim Şekli

Süre

Toplam Ders

Başlangıç Tarihi

Ücret

Online

2 hafta

60

Ocak 

3500 TL+kdv

4 hafta

80

5 Temmuz

4500 TL+kdv

3 hafta

90

 8 Ağustos 

5000 TL+kdv

Gerekli durumlarda tüm dersler online yapılabilinir. Online grup dersleri hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


İtalya'da Psikoloji eğitimi dünyaca prestijli üniversitelerde okumak mümkündür. İtalya'da İngilizce Psikoloji bölümü sadece Padova Devlet Üniversitesinde mevcut. Padova Üniversitesi öğrencileri SAT sınavı ile alıyor. Padova'da Psikoloji eğitimi almak isterseniz bizden ücretsiz başvuru aşamasında destek alabilirsiniz. 

İtalya'da İtalyanca Psikoloji eğitimi almak isteyen öğrenciler tercih edilen üniversiteye göre bir sınava girmeliler; her üniversite için farklı bir sınav uygulanır; tüm sınavlar İtalya'da düzenlenir.

İtalya'da Psikoloji bölümüne giriş sınavı deneme testi ( İtalyanca ) 

İsteyen öğrenciler bünyemizde ya da online olarak deneme sınavını alabilirler. Deneme sınavları asıl testlerin benzeridir. Test sonrası her öğrenci için özel rapor hazırlanır.

Online deneme testi (istenen gün ve saatlerde) : 150 TL + kdv

Seviye tespit sınavı sonucuna göre öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun ders programı çıkartılır.Sınav konularında öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konulara göre ders programı kişiye özel hazırlanır. 

Kayıt yaptırmak için 216 3022455’ten Firenze Yurtdışı Eğitim’i arayınız. Sınırlı sayıda kayıt alınacaktır.