İtalyan Tasarım Üniversiteleri Hızlı Kabul Günleri

NABA istituto marangoni ve Domus Academy için Firenze Eğitim tarafından düzenlenen avantajlı bir online başvuru şeklidir .

Avantajlı Hızlı Kabul günleri ne demek ?

 
Hızlı Kabul Günleri  sadece Firenze Eğitim ile başvuran öğrencilere özeldir. Başvuru veya enrolment fee ödemesi yapmadan  1 günde kabul alma imkanı sağlarÖncesinde başvuru dosyasını tamamalayarak  bize gönderen  öğrenciler  randevularını alır  ve online  görüşme sonunda hemen kabul veya değerlendirmelerini  öğrenirler . NABA , Domus Academy veya  istituto marangoni  programlarına başvuru dosyasını tamamlayarak Firenze Eğitim 'e gönderen öğrenciler Hızlı Kabul Günlerine katılabilir. Kabul alan öğrenciler erken kayıt indiriminden faydalanabilir ve burs yarışmalarına katılabilir.
 

​          Sadece  Istituto Marangoni hızlı kabul günlerinde (4000 € - 5500 € )  enrolment fee ödemeden başvuru sonucu alınabilir. Okula kayıt olmaya karar verdiğinizde  ödenmesi gerekir.

          Kabul alan öğrenciler  daha sonra açılacak 50% burs veren yarışmalarına da bizimle katılabilir

 

           Domus Academy  hızlı kabul günlerinde öğrenciler 100 €  application fee ödemeden başvuru yapabilir ve sonrasında açılacak burs yarışmalarına katılabilir.

  • NABA  Hızlı Kabul Günleri :  ​   14 Ocak tarihine kadar kayıt  yapan öğrenciler 10% erken kayıt indiriminden faydalanır. NABA Roma kampüsü 50% burs yarışması 5 Ocak tarihine kadar açıktır. Milano kampüsü için ise  Sonrasında  40% burs veren yarışmalar Ocak sonu gibi açılacaktır. 

Katılım için lütfen Firenze Eğitim danışmanları ile iletişime geçin. Başvuru dosyanızı beraber oluşturalım ve Hızlı Kabul Günleri randevunuzu alın.

 216 3022455 'den bizi arayın veya info@firenze.com.tr 'ye mail atın

 

Hızlı Kabul Günlerine  Kimler Katılabilir?

Üniversite Programları için : Liselerin 12. sınıf öğrencileri ve mezunları

Master Programları için : Üniversite son sınıf öğrencileri ve mezunları

 

Burs Yarışmaları katılım şartları  ve başvurular hakkında bilgi için Firenze Eğitim ile iletişime geçiniz.  info@firenze.com.tr

 

Okul: 
Domus Academy