Hızlandırılmış İtalyanca Yaz Kursu

İtalyanca Hızlandırılmış Yaz Programı

İtalyanca ve İspanyolca yeni başlayan sınıflar 

Hafta İçi (Sabah)

Kurs Seviyesi : Başlangıç (A1.1)

Başlangıç Tarihi : 01 Temmuz 2019

Ders Günleri : Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe

Ders Saatleri : 10:30 – 13:00

Kurs Süresi : 1 ay (4 hafta)

Kurs Ücreti : 750 TL / ay

Kayıtlar kur bazında alınır.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Firenze Dil Kursu Türkiye'de sadece İtalyanca ve İspanyolca eğitimi veren tek kurumdur.
İtalyanca kursları Firenze Metodu ile kısa sürede konuşturmaya yöneliktir.  Türk dil yapısına hakim öğrencilerin kısa sürede akıcı İtalyanca konuşmalarını sağlamak için metodumuz anadil öğretmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız tarafından sürekli güncellenmektedir.  Tüm eğitmenler konularında uzman anadil eğitmenlerdir. Tüm seviyelerde sınıflarımız vardır. Eğitim sonunda öğrenciler sertifika ve diploma almaya hak kazanırlar.

Türkçe konuşanlar için İtalyanca öğrenmek oldukça kolaydır. Kısa sürede İtalyanca konuşmak için İtalyanca kurslarımıza kayıt olabilirsiniz.

Firenze İtalyanca kursunda işitsel ve görsel malzemelerle birlikte 1. kurdan itibaren katılımcıların İtalyanca konuşmaları hedeflenmiştir. İtalyan mutfağı dersleri, İtalyanca müzikler, İtalyanca kitaplar ve İtalyan filmleri ile katılımcılar Firenze’de İtalyan dili ile birlikte kültürünü de öğrenirler. Devamsızlığın sorun yaratmaması için öğrencilerimiz telafi derslerimizden faydalanırlar

İtalyanca eğitimi almak isteyip, zamanı kısıtlı veya daha hızlı ilerlemeyi arzu eden  öğrencilerimiz için düzenlenmiştir. İtalyanca  Hızlandırılmış programımız süresince 48 ders saati ders alınır. Tercih edilen zamana göre 4,6 hafta sürmektedir. 

 

 

İtalyanca eğitimi almak isteyip, zamanı kısıtlı veya daha hızlı ilerlemeyi arzu eden  öğrencilerimiz için düzenlenmiştir. İtalyanca  Hızlandırılmış programımız süresince 48 ders saati ders alınır. Tercih edilen zamana göre 4,6 hafta sürmektedir. Avrupa Dil seviyesi çerçevesinde A1.1 seviyesine denk gelmektedir. Avrupa dil seviyesi çerçevesinde 1 kuru tamamlamak için iki Hızlandırılmış dil eğitim programı alınmalıdır.

İtalyanca öğrenmeyi daha fazla ertelemeyin! İtalyanca Hızlandırılmış başlangıç seviyesi sınıfımız              

01 Temmuz 2019 tarihinde başlıyor.

Haftanın  4 günü Pazartesi- Salı- Çarşamba-Perşembe  10:30 -13:00   ve 19:30 - 22:00

Ücretler ve Ödeme koşulları:

Hızlandırılmış İtalyanca Yaz kursu eğitimi programlarımız (4-6 hafta / 48 ders saati) ücreti 750 TL’dir. Telafi derslerimizin bir saat ücreti 35 TL’dir. Ücretlerimize KDV dahildir. Ders kitabı hediyemizdir. Garanti Bankası Bonus, Yapı Kredi Bankası World, Finansbank kredi kartlarına taksit yapılır. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.